Przemysław Rujna
Od 2009 roku związany z firmą HUZAR z Nowego Sącza, liderem rynku polskiego oraz liczącym się podmiotem na arenie międzynarodowej. Obecnie HUZAR sp z o.o. przerabia ponad 10.000 ton miodu rocznie, co stawia ją w światowej czołówce firm tej branży. Przemysław Rujna od ponad 10 lat pełni w firmie funkcje doradcy Zarządu oraz odpowiada bezpośrednio za rozwój rynku.
Precyzja
Prędkość
Bezpieczeństwo
Automatyzacja
Automatyzacja procesu analizy dostarcza zawsze tej samej wysokiej jakości wyniki, usuwając różnice w kompetencji technika / laboranta.
Dowiedz się więcejPowtarzalność
Zastąpienie człowieka w powtarzalnych pracach – korzystając ze sztucznej inteligencji, możemy zautomatyzować powtarzalne zadania, a pracowników skierować do innych zadań.
Dowiedz się więcejDecyzyjność
Podejmując decyzję, człowiek przeanalizuje wiele czynników zarówno emocjonalnie, jak i praktycznie, ale maszyna napędzana sztuczną inteligencją działa na podstawie tego jak jest zaprogramowana przez co dostarcza wyniki w szybszy i pewniejszy sposób.
Dowiedz się więcejBezpieczeństwo
Zmniejszenie ryzyka błędu ludzkiego – W przypadku sztucznej inteligencji decyzje podejmowane są na podstawie wcześniej zebranych informacji przy użyciu określonego zestawu algorytmów. W ten sposób błędy są zredukowane, a szansa na osiągnięcie dokładności z większym stopniem precyzji jest możliwa.
Dowiedz się więcejSzybkość
Wykorzystując sztuczną inteligencję wraz z innymi technologiami, możemy sprawić, że oprogramowanie będzie podejmować decyzje szybciej niż człowiek.
Dowiedz się więcejDostępność
Dostępność działania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Dowiedz się więcejPoznaj nasz zespół.
Poznaj wyjątkowe osoby dzięki którym wizja stała się rzeczywistością. Suma ich doświadczeń pozwala nam ciągle się rozwijać.
Przemysław Rujna
CEO, Bee Labo Chief
Maciej Wróbel
Si Labo Chief
Alicja Rustowska-Rogowska
Derm Labo Chief
Joanna Wróbel
CMO, KAM
Magdalena Rujna
Lawyer
Marcin Szukaj
CEO, CFO
AI FAQ
Poznaj odpowiedzi na nie tak oczywiste pytania
Czy wynik analizy Ai jest dostępny szybciej od analogowych metod?
Zdecydowanie tak. Statystycznie można przyjąć, iż wynik analizy próbki badania cytologicznego jest dostępny w zaledwie 65 sekund od pobrania próbki. Aktualnie pracujemy nad przyspieszeniem dostępności wyników badań i chcemy skrócić czas oczekiwania do 45 sekund.
Jaki sprzęt komputerowy muszę posiadać, by korzystać z AI Technika?
AI Technika oferuje oprogramowanie w formie usługi. Odbiorca technologii musi posiadać dostęp do Internetu oraz przeglądarkę WWW.
Czy w mojej branży jest potrzeba stosowania algorytmów sztucznej inteligencji?
Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana praktycznie w każdym obszarze. Jej zastosowanie to diagnostyka medyczna, kontrola jakości, wsparcie procesów sprzedażowych poprzez np. automatyczne dopasowanie klientów do produktów. Przedsiębiorca znajdzie w swojej organizacji miejsca, gdzie AI zwiększy przychów oraz zmniejszy koszty.
Czy tak zaawansowane rozwiązanie jest dostępne na kieszeń przedsiębiorcy?
Oczywiście! Nasze modele wycen oparte na dostępności systemu w formie usługi powodują, że system pracuje na oszczędności klienta od momentu włączenia usługi.
Czy narzędzia AI Technika mogą współpracować z wdrożonym systemem informatycznym w organizacji?
Jednym z naszych narzędzi jest komunikacja po tzw. API. Dzięki temu klienci mogą w dowolny sposób automatyzować proces komunikacji z naszym systemem przy minimalnym zaangażowaniu informatycznym.
Mam pomysł i potrzebę do zagospodarowania nowego obszaru, czy AI Technika pomoże?
Jesteśmy otwarci na rozwój i zagospodarowanie nowych obszarów. Jeśli masz pomysł do realizacji, skontaktuj się z nami.
Jaka jest przewaga automatyzacji przy wykorzystaniu AI w porównaniu z pracą człowieka?
Automat zawsze utrzymuje tę samą jakość pracy. Nie ma gorszych dni, nie jest zmęczony. AI wyłączą ryzyko związane z umiejętnościami ludzkimi. Co więcej, mechanizmy jakościowe AI można łatwo walidować i poprawiać.